KONST / Litografier / Färglitografi 15805106
nr 1580 5106
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Signerad, daterad 1943. Färglitografi, bildmått: 33x40cm, yttermått inklusive ram: 49x53cm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:28:03
16/11 19:30:55
100 kr
19/11 20:27:21